Betöltetlen állások

Megnövekedett áruforgalmunk zökkenőmentes lebonyolítása érdekében, keresünk
áru-összekészítő pozícióba munkatársat, szegedi telephelyükre, hűtött/fagyasztott-áru raktárba

Feladatok:

  • Áruátvétel (mennyiségi, minőségi ellenőrzés)
  • Komissiózás (áru összekészítése)
  • Áru fogyaszthatósági idő szerinti rendezése, és annak figyelése, FIFO elv alkalmazása

Elvárások, előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett, igazolható tapasztalat (előny)
  • Targonca vezetői engedély + gyakorlat (előny)
  • Jó kommunikációs készség
  • Egészségügyi alkalmasság (tüdőszűrő)
  • Önálló munkavégző-képesség, stressz tűrés

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony (alapbér+pótlékok+munkába járás törvény szerinti térítése)
  • két fogásos ebéd munkanapokon
  • munkaruha
  • munkaidő: hétfőtől péntekig, kétműszakos munkarendben

Munkába lépés várható időpontja: 2020.01.02.

Jelentkezéseket kizárólag(!) a delgasztro@delgasztro.hu címre várjuk szakmai önéletrajz és fénykép csatolásával. Referencia megjelölése előny!

Áru-összekészítő Kollégáinknak lehetősége van targonca vezetői tanfolyam elvégzésére és a jogosítvány megszerzésére, cégünk költségén (tanulmányi szerződés megkötése esetén )

Felhívom a szíves érdeklődők figyelmét, hogy chaten, telefonban nem áll módunkban bérrel, juttatással összefüggő összegszerű tájékoztatást adni. Aki úgy gondolja megfelel a kiírt feltételeknek, és beküldi önéletrajzát, aminek értékelése után úgy döntünk, hogy személyesen beszélgetünk a jövőről, akkor ott kap tájékoztatást.